Je rozdíl, když spolupráce s klientem trvá nebo trvá roky

Zakládáme si na dlouhodobě dobrých vztazích s klienty

Kreativní agentura

Agentura

Černá ovce české reklamy

Představte si, že se v době startující krize rozhodnete založit reklamní agenturu a pojmenovat ji Loosers… Přesně tohle udělali v roce 2009 tři kamarádi a kreativci. Iva Bízová, Helena Šídová a Pavel Bureš. Od začátku byli černou ovcí české reklamy. Od prvního dne tvořili výjimečné projekty, které rezonovaly doma i ve světě. Když někdo chtěl netradiční kampaň, o které se bude mluvit, volal určitě do Loosers. Odpovědí mu byla odvaha, nadšení a chytré nápady. Tohle vše můžete od Loosers čekat i dnes.

Agenturní DNA

Agentura

Seriozní inovátor.
Rebel profesionál.

Rebelství neubylo. Přibyla profesionalita. Perfektní projektové řízení, silné digitální zázemí a produkování 100 % kampaní v inhouse týmu agentury. Loosers teď pracují pro velké nadnárodní značky i regionální klienty a challengery. Realizují velké kampaně i menší projekty. A stále jim v žilách koluje pankáčská krev. Protože Loosers nikdy nebudou jako ostatní. Od začátku se totiž řídí heslem Small Things. Big Difference.

Loosers myslí out of the box, někdy ta krabice ani neexistuje a tak vytvoří novou.

Radovan Kuštěk, Manažer digitální komunikace ČSOB

Pokud hledáte agenturu, která bude pro Vás a Vaši značku hledat nové výzvy, a zároveň bude partnerem, Loosers je ta správná volba. Můžete se těšit nejen na silné kreativní koncepty, ale i příjemnou spolupráci.

Zuzana Dobešová, Marketing Communication Manager| Microsoft Czech Republic

Loosers stojí za tvorbou a produkci celoevropské kampaně Friskies. Od počátečních nápadů po realizaci. Oceňuji na nich dobré nápady, skvělé nasazení a pozitivního ducha během celého procesu. S výsledkem jsem velmi spokojená.

Veronika Drbohlavová | Friskies | Brand Manager Nestlé Česko

S agenturou Loosers spolupracujeme na kreativě nákupního centra PALLADIUM už přes 9 let. Jejich návrhy celoročních kampaní nás vždy přesvědčily, že pracujeme s tou správnou agenturou. Oceňujeme, že mají jasnou vizi, kam chtějí vizuály směřovat, ale jsou i otevření k našim protinávrhům. A každodenně si vážíme jejich zaměření na detail, dodržování deadlinů a příjemné komunikace.

Karolína Peterková, Marketing Manager | PALLADIUM / Property Solutions

Klienti

Agentura
Loosers + Palladium 10 let
Loosers + ČSOB 9 let
Loosers + Vinolok 7 let
Loosers + Pe-Po 7 let
Loosers + Holba 6 let
Loosers + Rémy Cointreau 6 let
Loosers + Cambridge Weight Plan 5 let
Loosers + Škoda Auto 4 roky
Loosers + Nescafé 4 roky
Loosers + Microsoft 3 roky
Loosers + Friskies 3 roky

Dlouhodobá partnerství

Eat

Do Loosers si vybíráme profesně a lidsky výjimečné lidi. A vytváříme pro ně výjimečné podmínky.

Iva Bízová | LOOSERS | Creative CEO

Proto máme procesy nastaveny tak, aby Looseři netrávili noci a víkendy v práci, ale měli i svůj osobní život. Proto podporujeme a financujeme jejich vzdělávání a růst.

Pavel Bureš | LOOSERS | Creative Group Head

Proto sídlíme v krásných industriálních prostorech na pražských Vinohradech. Proto pracujeme s nejmodernější technikou a máme vlastní foto-video ateliér.

Helena Šídová | Loosers | Creative Group Head

Proto Looserům finančně přispíváme na sport a kulturu. Proto máme další benefity nastaveny na míru každému jednotlivci. Protože Loosers jsou jednotlivci, kteří tvoří výjimečný tým.

Jakub Kesl, Project Director

Firemní kultura

profile photo

Iva Bízová

Creative CEO

23 let kreativcem. 13 let Looserem. 40 reklamních cen z celého světa. Desítky odchovaných talentů v programu Farm. 1 unikátní sbírka současného umění KOOJON. 12 nadesignovaných interiérů. 1 pes. 5 koček. Nespočet fantastických přátel a kolegů.

profile photo

Helena Šídová

Creative Group Head

26 let v reklamě, 13 let s Loosers, spousta vysezených nápadů, nekonečně prosezených hodin u grafické práce, nespočet hodin cvičení, stovky kilometrů na kole. 2 psi. 2 kola. Čirá radost na výletech. Touha poznávat nové země. Nekonečná vůle dělat věci precizně.

profile photo

Pavel Bureš

Creative Group Head

V reklamě od nepaměti. Looserem od založení. Oceněn reklamními jury. Odkojen pražskými bary. Zapálený mořeplavec. Příležitostný horal. Opravdový kámoš. Milovník starých aut. Nuselský patriot. Nadšený táta.

profile photo

Jakub Kesl

Project Director

V reklamě, médiích a marketingu už 21 let. 10 let s Loosers. Nadšení pro fungující strategie, výstižné insighty a nápaditou kreativu. Záliba v v cestování, vysokých horách, chutném jídle a dobrém designu.

profile photo

Filip Humpl

Creative Director

V reklamě přes 20 let, v malých i velkých agenturách, s malými i velkými cenami za kreativu. Tři vydané knihy, dvě nahrané desky autorských písní. Vždy jednou nohou v horách a tou druhou na Vinohradech.

profile photo

Magdalena Haltuchová

Production Director

30 let v reklamě. 6 agentur. 4 agentury account manager. 2 agentury produkce. 10 TV spotů. 160 samplingů. 222 eventů. 39 let aktivního sportu.

Lidé

grow-2

Rosteme zdravě

Agentura

Jobs

Talentované, pracovité, spolehlivé individuality hledáme stále. Chcete se k nám přidat i Vy?

Farm!

Loosers Farm je unikátní internship program, ve kterém dostanete příležitost poznat práci v kreativní agentuře. Nebojte se, v Loosers rozhodně nikomu kafe vařit nebudete…

Jobs

Agentura

Kontakty