Je rozdíl, když spolupráce s klientem trvá nebo trvá roky

Zakládáme si na dlouhodobě dobrých vztazích s klienty

Kreativní agentura

Agentura

Černá ovce české reklamy

Představte si, že se v době startující krize rozhodnete založit reklamní agenturu a pojmenovat ji Loosers… Přesně tohle udělali v roce 2009 tři kamarádi a kreativci. Iva Bízová, Helena Šídová a Pavel Bureš. Od začátku byli černou ovcí české reklamy. Od prvního dne tvořili výjimečné projekty, které rezonovaly doma i ve světě. Když někdo chtěl netradiční kampaň, o které se bude mluvit, volal určitě do Loosers. Odpovědí mu byla odvaha, nadšení a chytré nápady. Tohle vše můžete od Loosers čekat i dnes.

Agenturní DNA

Agentura

Seriozní inovátor.
Rebel profesionál.

Rebelství neubylo. Přibyla profesionalita. Perfektní projektové řízení, silné digitální zázemí a produkování 100 % kampaní v inhouse týmu agentury. Loosers teď pracují pro velké nadnárodní značky i regionální klienty a challengery. Realizují velké kampaně i menší projekty. A stále jim v žilách koluje pankáčská krev. Protože Loosers nikdy nebudou jako ostatní. Od začátku se totiž řídí heslem Small Things. Big Difference.

Loosers myslí out of the box, někdy ta krabice ani neexistuje a tak vytvoří novou.

Radovan Kuštěk, Manažer digitální komunikace ČSOB

Pokud hledáte agenturu, která bude pro Vás a Vaši značku hledat nové výzvy, a zároveň bude partnerem, Loosers je ta správná volba. Můžete se těšit nejen na silné kreativní koncepty, ale i příjemnou spolupráci.

Zuzana Dobešová, Marketing Communication Manager| Microsoft Czech Republic

Loosers stojí za tvorbou a produkci celoevropské kampaně Friskies. Od počátečních nápadů po realizaci. Oceňuji na nich dobré nápady, skvělé nasazení a pozitivního ducha během celého procesu. S výsledkem jsem velmi spokojená.

Veronika Drbohlavová | Friskies | Brand Manager Nestlé Česko

S agenturou Loosers spolupracujeme na kreativě nákupního centra PALLADIUM už přes 9 let. Jejich návrhy celoročních kampaní nás vždy přesvědčily, že pracujeme s tou správnou agenturou. Oceňujeme, že mají jasnou vizi, kam chtějí vizuály směřovat, ale jsou i otevření k našim protinávrhům. A každodenně si vážíme jejich zaměření na detail, dodržování deadlinů a příjemné komunikace.

Karolína Peterková, Marketing Manager | PALLADIUM / Property Solutions

Klienti

Sídlíme na adrese, kde je kreativita doma již téměř 100 let

Vymýšlení kampaní jde u nás téměř samo. Inspiruje nás nádherný prostor bývalého sochařského ateliéru a štukatérské dílny bratrů Halmanových, který vyrostl ve 20. letech 20. století ve vnitrobloku jednoho z vinohradských činžovních domů jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad. Umělecky pojatý prostor byl po renovaci doplněn o designové kousky nábytku a také o dlouhodobou výstavu obrazů současného českého umění ze sbírky Koojon.

Agentura
Loosers + Palladium 12 let
Loosers + Vinolok 11 let
Loosers + ČSOB 10 let
Loosers + Pe-Po 9 let
Loosers + Holba 6 let
Loosers + Nestlé 6 let
Loosers + Cambridge Weight Plan 5 let
Loosers + mBank 5 let
Loosers + Škoda Auto 4 roky
Loosers + Letiště Praha 4 roky
Loosers + Pivovary Staropramen 3 roky
Loosers + Teva Pharmaceuticals 3 roky

Dlouhodobá partnerství

Eat

Do Loosers si vybíráme profesně a lidsky výjimečné lidi. A vytváříme pro ně výjimečné podmínky.

Iva Bízová | LOOSERS | Creative CEO

Proto máme procesy nastaveny tak, aby Looseři netrávili noci a víkendy v práci, ale měli i svůj osobní život. Proto podporujeme a financujeme jejich vzdělávání a růst.

Pavel Bureš | LOOSERS | Creative Group Head

Proto sídlíme v krásných industriálních prostorech na pražských Vinohradech. Proto pracujeme s nejmodernější technikou a máme vlastní foto-video ateliér.

Helena Šídová | Loosers | Creative Group Head

Proto Looserům finančně přispíváme na sport a kulturu. Proto máme další benefity nastaveny na míru každému jednotlivci. Protože Loosers jsou jednotlivci, kteří tvoří výjimečný tým.

Jakub Kesl, Project Director

Firemní kultura

profile photo

Iva Bízová

Creative CEO

23 let kreativcem. 13 let Looserem. 40 reklamních cen z celého světa. Desítky odchovaných talentů v programu Farm. 1 unikátní sbírka současného umění KOOJON. 12 nadesignovaných interiérů. 1 pes. 5 koček. Nespočet fantastických přátel a kolegů.

profile photo

Helena Šídová

Creative Group Head

26 let v reklamě, 13 let s Loosers, spousta vysezených nápadů, nekonečně prosezených hodin u grafické práce, nespočet hodin cvičení, stovky kilometrů na kole. 2 psi. 2 kola. Čirá radost na výletech. Touha poznávat nové země. Nekonečná vůle dělat věci precizně.

profile photo

Pavel Bureš

Creative Group Head

V reklamě od nepaměti. Looserem od založení. Oceněn reklamními jury. Odkojen pražskými bary. Zapálený mořeplavec. Příležitostný horal. Opravdový kámoš. Milovník starých aut. Nuselský patriot. Nadšený táta.

profile photo

Jakub Kesl

Project Director

V reklamě, médiích a marketingu už 21 let. 10 let s Loosers. Nadšení pro fungující strategie, výstižné insighty a nápaditou kreativu. Záliba v v cestování, vysokých horách, chutném jídle a dobrém designu.

profile photo

Magdalena Haltuchová

Production Director

30 let v reklamě. 6 agentur. 4 agentury account manager. 2 agentury produkce. 10 TV spotů. 160 samplingů. 222 eventů. 39 let aktivního sportu.

profile photo

Jiřina Moťková

Financial Director

Tisíce smluv, stovky tisíc vydaných i přijatých faktur. Pět let v Loosers a celkem 32 let ve světě financí a účtování. Od kancelářského stolu ráda odchází na jógu, lyže nebo na kolo a ještě radši mizí do cizích krajů s rodinou a přáteli.

Lidé

Obrat
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009

Rosteme zdravě

Agentura
Logos

Strategie 
od Loosers

Skvělá kreativa je ještě lepší, když se opírá o dobrou strategii. A strategie je dobrá jen 
vychází-li z kvalitních dat o zákaznících i značce a nachází reálné insighty.

Proto jsme v Loosers vyvinuli CIDER. Strategický nástroj, díky kterému přehledně identifikujeme potřebná data na straně zákazníka i značky.

Více
Logos

Pěstujeme talenty

Loosers Farm je unikátní stážistický program, ve kterém dostanete příležitost poznat práci v kreativní agentuře. Nebojte se, v Loosers rozhodně nikomu kafe vařit nebudete…Naší farmou prošly již desítky mladých lidí. Dnes jsou z nich manažeři nadnárodních firem, šéfové kreativních či strategických oddělení agentur nebo úspěšní art directoři a copywriteři.

Více
Logos

Sbírka s fištrónem

V Loosers fandíme umění. Proto jsme se rozhodli investovat do nadějných talentů umělecké scény. Sbírka KOOJON je kontinuální kurátorovanou reflexí aktuálních trendů v současném výtvarném umění. V dlouhodobém horizontu sleduje a podporuje etablující se české a slovenské umělce.

Více

Jobs

Talentované, pracovité, spolehlivé individuality hledáme stále. Chcete se k nám přidat i Vy?

Jobs

Agentura

Kontakty