Je rozdíl mít agenturu na efekt nebo efektivitu Je rozdíl, když spolupráce s klientem trvá nebo trvá roky Je rozdíl, když klienta zná jen account nebo celý tým Je rozdíl připravit kampaňový brief nebo celou strategii Je rozdíl kampaň jen vymyslet nebo i zprodukovat Je rozdíl na sociálních sítích prokrastinovat nebo profitovat Je rozdíl, když si ateliér pronajímáte nebo ho pronajímáte Je rozdíl chodit spolu na briefy nebo i večer na pivo Small Things.
Big Difference.

Děláme kampaně pro zvyšování profitu značky, ne image agentury

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích s klienty

Pracujeme v brandových týmech

Máme silný strategický tým a nástroje

Všechny nápady produkujeme v inhouse produkci

Máme SOME specialisty v každém brandovém týmu

Máme vlastní foto-video ateliér

Nejsme tým, jsme rodina

  

Kreativní agentura

Nejsme malá agentura!

Jsme silný a sehraný tým. Při vymýšlení kampaní stavíme na zkušenostech a zdravém selském rozumu. Neřešíme jen kreativní stránku věci, připravujeme i strategie komunikace, budujeme značky. Jsme tým, který umí kampaně nejen vymýšlet, ale i zprodukovat a efektivně šířit v digitálním prostředí.

DNA Loosers

CaseStudies Image

Kampaň na digitální občanku, která lidem usnadňuje život.

Bankovní identita, jednotný standard online ověřování totožnosti, se stala výrazným posunem v digitalizaci Česka. Abychom na tento nový přístup k úřadům i službám soukromého sektoru upozornili, postavili jsme do kontrastu nepříjemnosti spojené s komunikací a obíháním úřadů a přepážek s pohodlným řešením spojeným s bankovní identitou.

Papírování patří do muzea

Detail kampaně
CaseStudies Image

mBank postavila životy svých klientů na první místo

Pro mBank jsme vytvořili nový dlouhodobý komunikační koncept na posílení positioningu jednoduché a mobilní banky, která přináší svým klientům inovativní a praktická řešení, aby od své banky získali maximum výhod a přitom s ní trávili co nejméně času. Pod novým claimem Život na prvním místě začaly vznikat první produktové kampaně na revoluční produkty banky.

Život na prvním místě

Detail kampaně
CaseStudies Image

Objevujte svět a výhody práce na letišti

Letiště Praha pomáhá milionům turistů objevovat svět. K tomu ale potřebuje tisíce zaměstnanců, kteří se postarají o jejich komfort a bezpečí. Komplexní komunikaci zahrnující externí náborovou kampaň i interní retenční aktivity jsme navrhli od strategie až po kreativu a zrealizovali v inhouse produkci.

Práce na letišti letí!

Detail kampaně
CaseStudies Image

Webglobe ukazuje, jak jednoduché, rychlé a pohodlné může být vytvoření vlastního webu.

Pro Webglobe, novou značka na evropském trhu s doménami a webhostingem, jsme připravili komunikační strategii, vyvinuli kreativu a inhouse zprodukovali sérii spotů a vizuálů pro TV a online. První kampaň značky na českém a slovenském trhu měla za cíl oslovit zejména malé firmy a podnikatele, kterým ukazuje, jak snadné je postavit si vlastní webové stránky svépomocí.

Váš úspěch online

Detail kampaně
CaseStudies Image

Aperol Spritz zaplavil Prahu italskou klasikou

Naším úkolem bylo uvést značku Aperol Spritz na trh se zaměřením na region Praha. Představit způsob přípravy drinku a jeho italský původ. Prioritou bylo i přímé vyzkoušení osvěžujícího nápoje potenciálními zákazníky. Cílovou skupinou byli mladí aktivní lidé se zájmem o kulturu, sport, zážitky a cestování.

Aperol Spritz letní kino

Detail kampaně
CaseStudies Image

Active24 dosáhl s minimálním rozpočtem maximálních výsledků

Úkolem kampaně bylo představit nový produkt registrátora Active24. Protože rozpočet na kampaň byl minimální, doporučili jsme klientovi opustit zavedené postupy a zajímavých virálním teaserem znásobit proklikovost požadované bannerové kampaně. Výsledky byly extrémní.

SuperVáclav převálcoval Česko

Detail kampaně

Portfolio

Agenturu Loosers jsme si vybrali pro jejich schopnost přijít se zajímavým kreativním řešením na složitá zadání. Jejich neotřelý způsob myšlení nás baví.

Tereza Froňková, Head of Marketing CZ SK mBank

S Loosers jsme začali spolupracovat v roce 2018. Postupně se stali širší součástí našeho marketingového týmu, který se stará o značky Letiště Praha. Na spolupráci oceňujeme strategický a konstruktivní přístup k projektům, okořeněný kreativními nápady.

Mgr. Jakub Puchalský, Výkonný ředitel marketingu, komunikace a zákaznické zkušenosti Letiště Praha, a. s.

S Loosers jsme se od roku 2014 leccos navyváděli. Od natáčení spotu a tvorbu kreativy pro mezinárodní kampaň „Země jako z filmu“ po stylovou OOH záležitost v centru newyorkského Manhattanu, která zasáhla miliony lidí. Loosers jsou víc než agentura, Loosers jsou přátelství na věky!

Jiří Dužár, Assistant director | Digital & strategy manager Czech Tourism

Loosers jsou parta lidí, která vždy přijde s čerstvými a neotřelými nápady. Jsou to lidé, kteří naslouchají a vždy se snaží klienta překvapit a přinést další a další zlepšení a nápady. Je radost s nimi pracovat a na každou další spolupráci se vždy už dopředu těšíme.

Hana Kovářová, Head of Brand Strategy & Communication Raiffeisenbank

Reference

profile photo

Iva Bízová

Creative CEO

23 let kreativcem. 13 let Looserem. 40 reklamních cen z celého světa. Desítky odchovaných talentů v programu Farm. 1 unikátní sbírka současného umění KOOJON. 12 nadesignovaných interiérů. 1 pes. 5 koček. Nespočet fantastických přátel a kolegů.

profile photo

Helena Šídová

Creative Group Head

26 let v reklamě, 13 let s Loosers, spousta vysezených nápadů, nekonečně prosezených hodin u grafické práce, nespočet hodin cvičení, stovky kilometrů na kole. 2 psi. 2 kola. Čirá radost na výletech. Touha poznávat nové země. Nekonečná vůle dělat věci precizně.

profile photo

Pavel Bureš

Creative Group Head

V reklamě od nepaměti. Looserem od založení. Oceněn reklamními jury. Odkojen pražskými bary. Zapálený mořeplavec. Příležitostný horal. Opravdový kámoš. Milovník starých aut. Nuselský patriot. Nadšený táta.

profile photo

Jakub Kesl

Project Director

V reklamě, médiích a marketingu už 21 let. 10 let s Loosers. Nadšení pro fungující strategie, výstižné insighty a nápaditou kreativu. Záliba v v cestování, vysokých horách, chutném jídle a dobrém designu.

profile photo

Magdalena Haltuchová

Production Director

30 let v reklamě. 6 agentur. 4 agentury account manager. 2 agentury produkce. 10 TV spotů. 160 samplingů. 222 eventů. 39 let aktivního sportu.

profile photo

Jiřina Moťková

Financial Director

Tisíce smluv, stovky tisíc vydaných i přijatých faktur. Pět let v Loosers a celkem 32 let ve světě financí a účtování. Od kancelářského stolu ráda odchází na jógu, lyže nebo na kolo a ještě radši mizí do cizích krajů s rodinou a přáteli.

Lidé

Napište nebo
zavolejte Ivě.

Chcete s námi spolupracovat? Potřebujete kampaň, která bude rezonovat? Umíte něco, čím nám můžete pomoci realizovat naše nápady? Napište mi…

Kontakty