Je rozdíl mít agenturu na efekt nebo efektivitu Je rozdíl, když spolupráce s klientem trvá nebo trvá roky Je rozdíl, když klienta zná jen account nebo celý tým Je rozdíl připravit kampaňový brief nebo celou strategii Je rozdíl kampaň jen vymyslet nebo i zprodukovat Je rozdíl na sociálních sítích prokrastinovat nebo profitovat Je rozdíl, když si ateliér pronajímáte nebo ho pronajímáte Je rozdíl chodit spolu na briefy nebo i večer na pivo Small Things.
Big Difference.

Děláme kampaně pro zvyšování profitu značky, ne image agentury

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích s klienty

Pracujeme v brandových týmech

Máme silný strategický tým a nástroje

Všechny nápady produkujeme v inhouse produkci

Máme SOME specialisty v každém brandovém týmu

Máme vlastní foto-video ateliér

Nejsme tým, jsme rodina

  

Kreativní agentura

Nejsme malá agentura!

Jsme silný, 30členný, sehraný tým. Při vymýšlení kampaní stavíme na zkušenostech a zdravém selském rozumu. Neřešíme jen kreativní stránku věci, připravujeme si strategie komunikace a budování značek. Jsme tým, který umí kampaně nejen vymýšlet, ale i zprodukovat a efektivně šířit v digitálním prostředí.

DNA Loosers

CaseStudies Image

mBank postavila životy svých klientů na první místo

Pro mBank jsme vytvořili nový dlouhodobý komunikační koncept na posílení positioningu jednoduché a mobilní banky, která přináší svým klientům inovativní a praktická řešení, aby od své banky získali maximum výhod a přitom s ní trávili co nejméně času. Pod novým claimem Život na prvním místě začaly vznikat první produktové kampaně na revoluční produkty banky.

Život na prvním místě

Detail kampaně
CaseStudies Image

Objevujte svět a výhody práce na letišti

Letiště Praha pomáhá milionům turistů objevovat svět. K tomu ale potřebuje tisíce zaměstnanců, kteří se postarají o jejich komfort a bezpečí. Komplexní komunikaci zahrnující externí náborovou kampaň i interní retenční aktivity jsme navrhli od strategie až po kreativu a zrealizovali v inhouse produkci.

Práce na letišti letí!

Detail kampaně
CaseStudies Image

Kdy jsme se přestali ptát "Proč"?

Pro Lipánka od Madety jsme připravili sérii spotů, v nichž hrají hlavní roli děti předškolního věku. Kampaň upozorňuje na rezignovanost rodičů zajímat se o složení produktů, které kupují svým dětem a využívá při tom všem rodičům známé formy nikdy nekončících dětských otázek začínajících slovem “Proč”.

Děti se ptají "Proč?"

Detail kampaně
CaseStudies Image

Aperol Spritz zaplavil Prahu italskou klasikou

Naším úkolem bylo uvést značku Aperol Spritz na trh se zaměřením na region Praha. Představit způsob přípravy drinku a jeho italský původ. Prioritou bylo i přímé vyzkoušení osvěžujícího nápoje potenciálními zákazníky. Cílovou skupinou byli mladí aktivní lidé se zájmem o kulturu, sport, zážitky a cestování.

Aperol Spritz letní kino

Detail kampaně
CaseStudies Image

Raiffesienbank má jasno – v tanci i financích je důležité mít styl

Raiffeisenbank se stala partnerem sledované televizní taneční soutěže StarDance. Cílem bylo propojit hodnoty tance s těmi, které dlouhodobě banka razí a odkomunikovat je atraktivně v konkurenci dalších partnerů taneční soutěž.

Raiffeisenbank hrdým partnerem Stardance

Detail kampaně
CaseStudies Image

Active24 dosáhl s minimálním rozpočtem maximálních výsledků

Úkolem kampaně bylo představit nový produkt registrátora Active24. Protože rozpočet na kampaň byl minimální, doporučili jsme klientovi opustit zavedené postupy a zajímavých virálním teaserem znásobit proklikovost požadované bannerové kampaně. Výsledky byly extrémní.

SuperVáclav převálcoval Česko

Detail kampaně

Portfolio

Agenturu Loosers jsme si vybrali pro jejich schopnost přijít se zajímavým kreativním řešením na složitá zadání. Jejich neotřelý způsob myšlení nás baví.

Tereza Froňková, Head of Marketing CZ SK mBank

S Loosers jsme začali spolupracovat v roce 2018. Postupně se stali širší součástí našeho marketingového týmu, který se stará o značky Letiště Praha. Na spolupráci oceňujeme strategický a konstruktivní přístup k projektům, okořeněný kreativními nápady.

Mgr. Jakub Puchalský, Výkonný ředitel marketingu, komunikace a zákaznické zkušenosti Letiště Praha, a. s.

S Loosers jsme se od roku 2014 leccos navyváděli. Od natáčení spotu a tvorbu kreativy pro mezinárodní kampaň „Země jako z filmu“ po stylovou OOH záležitost v centru newyorkského Manhattanu, která zasáhla miliony lidí. Loosers jsou víc než agentura, Loosers jsou přátelství na věky!

Jiří Dužár, Assistant director | Digital & strategy manager Czech Tourism

Loosers jsou parta lidí, která vždy přijde s čerstvými a neotřelými nápady. Jsou to lidé, kteří naslouchají a vždy se snaží klienta překvapit a přinést další a další zlepšení a nápady. Je radost s nimi pracovat a na každou další spolupráci se vždy už dopředu těšíme.

Hana Kovářová, Head of Brand Strategy & Communication Raiffeisenbank

Reference

profile photo

Iva Bízová

Creative CEO

21 let v reklamě. 11 let s Loosers. 28 Looserů v týmu. 37 reklamních cen z celého světa. 1 pes. 5 koček. 22 bonsají. 5 unikátních sbírek – umění, historická kola, poválečný nábytek, kamery Meopta, rádia Tesla. 12 nadesignovaných interiérů. Nespočet fantastických přátel a kolegů.

profile photo

Helena Šídová

Creative Group Head

5 let řemeslné tiskařiny, 24 let v reklamě, 58 650 hodin tvrdé a poctivé art directorské dřiny, 11 let s Loosers, 2 hodiny cvičení + 3 litry vody denně, 1 cafe racer Moto Guzzi, 1 kolo, 2 psi, 1 velká milující rodina, cestování za inspiracemi, nekonečná vůle dělat věci precizně.

profile photo

Pavel Bureš

Creative Group Head

V reklamě od nepaměti. Looserem od založení. Oceněn reklamními jury. Odkojen pražskými bary. Pravidelný plavec. Příležitostný horal. Analogový fotograf. Milovník starých aut. Nuselský patriot. Nadšený táta.

profile photo

Jakub Kesl

Project Director

19 let v reklamě, médiích a marketingu. 8 let s Loosers. Nadšení pro fungující strategie, výstižné insighty a nápaditou kreativu. Záliba v zážitkovém cestování, vysokých horách, chutném jídle a dobrém designu.

profile photo

Jiří Riess

Creative Group Head

V Loosers dostal šanci, kterou bezezbytku využil. Sleduje současný design. Miluje umění. Fotí ulici analogem. Jezdí do regionů, kde zlobí. Bojkotuje Facebook. Zásobuje Instagram. Má rád drzé věci. Proto pracuje v Loosers.

profile photo

Magdalena Haltuchová

Production Director

28 let v reklamě. 6 agentur. 4 agentury account manager. 2 agentury produkce. 10 TV spotů. 160 samplingů. 222 eventů. 37 let aktivního sportu.

Lidé

Napište nebo
zavolejte Ivě.

Chcete s námi spolupracovat? Potřebujete kampaň, která bude rezonovat? Umíte něco, čím nám můžete pomoci realizovat naše nápady? Napište mi…

Kontakty