Visual Background Image

Život na prvním místě

Integrated
TV/Video
Print / OOH
mBank
Finance

Case study

Agentura

mBank postavila životy svých klientů na první místo

Pro mBank jsme vytvořili nový dlouhodobý komunikační koncept na posílení positioningu jednoduché a mobilní banky, která přináší svým klientům inovativní a praktická řešení, aby od své banky získali maximum výhod a přitom s ní trávili co nejméně času. Pod novým claimem Život na prvním místě začaly vznikat první produktové kampaně na revoluční produkty banky.

Nový vizuální styl – jednoduchý a dynamický

Na první pohled zřejmou změnou se stal nový vizuální styl banky – jednoduchý, ilustrovaný v brandových barvách. Klíčovým důvodem byla potřeba vrátit mBank distinktivní branding a znovu podtrhnout její hlavní hodnoty – jednoduchost a mobilitu. Proto se veškerá komunikace vydala cestou moderního, minimalistického ztvárnění, které umožnuje flexibilitu ve storytellingu a jasně mBank odlišuje od konkurence.

mBank má náš kompletní servis od roku 2018

Pro mBank zajišťujeme 360° komunikaci. Podílíme se na vývoji strategie komunikace, zajišťujeme kreativní řešení pro ATL a BTL (akvizici i retenci), supervizujeme komunikaci v digitálním prostředí, kampaně také produkujeme v inhouse teamu. Animaci má na starosti studio Eallin.

Ocenění

I Vy můžete mít kampaň od Loosers. Zavolejte Ivě…

Chcete s námi spolupracovat? Potřebujete kampaň, která bude rezonovat? Umíte něco, čím nám můžete pomoci realizovat naše nápady? Napište mi…