Visual Background Image

Farm! Pěstujeme si talenty

Strategie
Loosers
Komunikace

Case study

Pojďte na stáž do Loosers

Loosers Farm je unikátní stážistický program, ve kterém dostanete příležitost poznat práci v kreativní agentuře. Nebojte se, v Loosers rozhodně nikomu kafe vařit nebudete… Naší farmou prošly již desítky mladých lidí. Dnes jsou z nich manažeři nadnárodních firem, šéfové kreativních či strategických oddělení agentur nebo úspěšní art directoři a copywriteři.

Agentura

Začínali na Farmě...

“Na FARM mě hned pustili ke všemu. Vymýšlela jsem kampaně, navrhovala vizuály. Byla to od nich velká odvaha, která mi ale do budoucna přinesla opravdu hodně zkušeností.”
Jana Bauerová Freelance Senior Art Director, členka výboru ADC

“Měl jsem štěstí a dostal šanci učit se na FARM. Pochopil jsem důležitost striktních briefů, poznal přemýšlení skutečných kreativců i zodpovědnost, která s exekucí v kreativním byznysu souvisí.”
Martin Zdražil Zakladatel a stratég, YYY Agency

“Na FARM jsou otevřeni každému, kdo má nadšení, chce se posouvat a jde štěstí naproti. Ostatní Vás totiž hravě naučí. V průběhu stáže jsem získal zkušenosti, které mi změnily život…”
Peter Chalupianský CSR manager, Kaufland Česká republika

“Není moc míst, kde se dostanete k velkým projektům bez předchozích agenturních zkušeností.”
Jiří Markvart Creative Director, Story TLRS

I Vy můžete mít kampaň od Loosers. Zavolejte Ivě…

Chcete s námi spolupracovat? Potřebujete kampaň, která bude rezonovat? Umíte něco, čím nám můžete pomoci realizovat naše nápady? Napište mi…