SMALL THINGS. BIG DIFFERENCE.

Portfolio

Integrovaná komunikační kampaň pro Národní potravinovou sbírku 2015

Reklamní kampaň projektu Potraviny pomáhají a jejich Národní potravinové sbírky byla letos rozdělena do dvou specifických fází.

Nps_casopis_merunka

Letos jsme se zaměřili nejen na propagaci Národní potravinové sbírky, ale i na obecnou edukaci široké veřejnosti. První fáze kampaně se tedy zabývá tématem Neplýtvání jídlem, které komunikujeme v říjnu na OOH plochách v obchodních centrech a v online prostředí.

Nps_bb_slanina

Koncept stejně jako vloni vychází z motivu prázdného talíře. Letos ho doplňujeme známými osobnostmi, jejichž příjmení se shoduje s druhem jídla či potraviny. Ve vizuálech se nakonec objeví Emma Smetana, Zbyněk Merunka a šékuchař Ondřej Slanina.

V bulvární části neplýtvací fáze kampaně bude hlavním hrdinou Láďa Hruška.

Nps_clv_3x

 

První – neplýtvací – fáze přejde v průběhu října do fáze druhé, která se zaměří na potenciální dárce. Mediálně je kampaň, jako každý rok, postavena na pomoci mediálních domů a spolupracujících řetězců, které plochy poskytují zdarma či za symbiolickou cenu. Formáty jsou připraveny pro CLV, billboardy, inzerci, interaktivní plochy v obchodních centrech, rádia a POS a POP materiály apod.

Nps_clv_merunka

Druhá – akviziční – část kampaně poběží od října až do 21. listopadu 2015, kdy se napříč celou Českou republikou uskuteční třetí ročník charitativní Národní potravinové sbírky.

Nps_clv_smetana

Kampaň jsme, stejně jako vloni, produkovali inhouse, autorem fotografií je Tomáš Třeštík.

Nps_clvdouble

Komunikace na sociálních sítích a online kampaň se stala nediílnou součástí obou fází kampaně pro Národní potravinovou sbírku 2015

Nps_fb_tablet