SMALL THINGS. BIG DIFFERENCE.

Být lůzrem ocení zejména ti, kteří chtějí pracovat v kreativní agentuře, která se nespokojí s průměrnými nápady. Ti, kteří se brání ohraným řešením, nemají rádi nudu a chtějí být součástí týmu skvělých lidí s bohatými zkušenostmi, kteří pomáhají a podporují mladé talenty z Loosers Farm. Na své si přijdou ti, kteří se chtějí každý den učit novým věcem a posouvat se dál a zároveň milují výzvy, které nám předkládají naši malí i velcí klienti.

Každý lůzr má jistotu stabilního honoráře. Své víkendové zážitky může probrat s ostatními kolegy u společné pondělní snídaně. Jednou za měsíc takovou snídani okořeníme návštěvou zajímavé osobnosti či společnosti, která nás má inspirovat a posouvat dál. Naši kolegové mohou vybírat z nabídky občerstvení zdarma. Poskytujeme jim nadstandardní kancelářské i technické vybavení, abychom měli jistotu, že se jim dobře pracuje. Nenabízíme jenom stylové kanceláře na skvělé adrese, ale můžeme se zaručit i za to, že všichni lůzři jsou nejen zkušení odborníci, ale také féroví a příjemní parťáci.

Můžete si říci, že jde o detaily, ale pouze jejich spojením můžeme všem lůzrům vytvořit výjimečné pracovní prostředí a navíc naplnit naše heslo SMALL THINGS. BIG DIFFERENCE.