SMALL THINGS. BIG DIFFERENCE.

Co byste čekali od reklamní agentury, která se jmenuje Loosers? Bezpochyby velkou odvahu, netradiční řešení a možná i určitou dávku zdravé drzosti. Všechny tyto atributy, kterými se netajíme, jsou postaveny na seriózních základech, dlouholetých zkušenostech a úspěšných projektech.

Loosers jsme založili 1. dubna 2009, v době začínající ekonomické krize, s touhou svobodně tvořit výjimečné projekty v příjemném a férovém partnerství s klienty, zaměstnanci i partnery. Od té doby se svou odvahu stále snažíme dokazovat realizací unikátních projektů, ale i klasických ATL, BTL a digitálních kampaní a eventů. V moři sociálních sítích plaveme jako ryby ve vodě a šeptandové, guerillové i virální kampaně jsou pro nás denním chlebem.

Ačkoliv je každý z nás zcela odlišnou osobností, všichni do jednoho věříme dobrým nápadům a děláme vše pro jejich realizaci. Náš zkušený tým pravidelně doplňujeme mladými talenty z unikátního projektu Loosers Farm, prostřednictvím kterého se snažíme nacházet, podporovat a vychovávat úžasné mladé kreativce a projektové manažery i pro další agentury na trhu.

Děláme maximum pro to, aby se našim klientům dostávalo perfektních nápadů i servisu. Svým zaměstnancům a partnerům poskytujeme výjimečné zázemí a podporu. Svoji práci stavíme na poctivosti, lidskosti, spolehlivosti, otevřeném a pozitivním myšlení a hlavně na radosti ze všeho, co děláme. S neskrývaným nadšením spolupracujeme se všemi, kteří tyto hodnoty oceňují.

Jen tak se nám totiž daří naplnit naše heslo SMALL THINGS. BIG DIFFERENCE.